Pirms pāris nedēļām no vienas viesnīcas Jūrmalā saņēmām pasūtījumu restaurācijas darbu veikšanai un bāra letes modernizēšanai.
Bāra letes uzlabošanas darbus vajadzēja veikt, lai uzlabotu tās izskatu, aprīkojumu, komfortu, ērtības.
Saprotot, ka bāra lete ir darba virsma, nevis tikai telpas rotājums, mūsu meistari ķērās pie darba.
Modernizācija tika veikta ekonomiski, tāpēc pamatelementi tika uzlaboti, maksimāli izmantojot esošās konstrukcijas. Darba gaitā meistari apgrieza bara leti, modificēja tas formu, pārcēla to uz jaunu vietu, iepriekš izdarot speciālos kronšteinus celšanai. Nerūsējošā tērauda bāra letes svars ir aptuveni 2 tonnas. Meistari veica virkni darbu: montāžu, metināšanu, slīpēšanu.
Izmantoja tādu materiālu kā: pulēts nerūsējošais tērauds ar biezumu. 4mm. Mūsu speciālisti ar lielu pieredzi demontāžas un montāžas jomā ir spējuši veikt šo darbu četru
darbdienu laika.
Uzņēmums VM metāls piedāvā dažādas sarežģītības metāla konstrukciju izgatavošanas un restaurācijas pakalpojumus. Pie mums Jūs varat arī iegādāties visāda veida metāla izstrādājumus. Mūsu menedžeris precīzi un ātri aprēķinās izdevumus. Mēs nodrošināsim piegādi visā Latvijas teritorijā. Ja rodas jautājumi par metāla iegādi, lūdzu, sazinieties ar menedžeri pa tālruni, vai rakstiet čatā un uz e-pastu.