Pavasaris ir pienācis pie mums kopā ar jauniem pasūtījumiem! Viens no mūsu pasūtījumiem bija taisnstūrveida cauruļu partija. Šādas caurules nav īpaši pieprasītas, bet klienta vēlme ir likums!
Mēs pieņēmām šo pasūtījumu un diezgan ātri to izpildījām. Taisnstūra caurules ir taisnstūra profila, dobi metāla izstrādājumi. Šādas caurules visbiežāk tiek izmantotas metāla konstrukciju būvniecībā.  Caurulēm ir četras stingruma šķautnes, mazs īpatsvars un augsta lieces izturība, kas ļauj izturēt paaugstinātas slodzes. Papildus augstajai izturībai šādas caurules ir ekonomiskākas (līdz 25%, salīdzinājumā ar apaļajām) un vieglāk montējamas, kas ļauj jums izveidot sarežģītākas inženierkonstrukcijas. Taisnstūra caurules ir viegli novietot uz plakanām virsmām. Tos izmanto izturīgu karkasu izgatavošanai mēbeļu rūpniecībā, automobiļu rūpniecībā , izturīgu konstrukciju ražošanā , balstiem, kur zems svars ir noteicošais faktors, piemēram, ārējai reklāmai.
Mūsu klientam sagatavojam nepieciešamo taisnstūrveida cauruļu partiju. Pasūtījumā bija 528 metri  cauruļu ar izmēru 20 x 10 x 1.5. Profila caurules klientam nogādāja  ar kravas busu.

Kompānija VM metāls piedāvā taisnstūra caurules plašā klāstā vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā par izdevīgām cenām. Mūsu konsultanti palīdzēs atrast un izvēlēties Jums vajadzīgās metāla
caurules. Piedāvājam piegādi visā Latvijā.