Kāpēc “VM metāls” pieņem pasūtījumus konstrukciju izveidošanai no profila caurulēm? Atbilde ir vienkārša – profila caurule ir viegls, izturīgs un nodilumizturīgs metāls ar kuru ērti strādāt. No tā var izveidot praktiski jebkādas konstrukcijas. Profila caurules izmanto: kolonnu, statņu, garāžu,  nožogojumu, mansardu, angāru, jumtu, nelielu namu būvniecībā. Konstrukcijas no profila caurulēm ir  diezgan vieglas, bet drošas. Profila cauruli ir viegli sagriezt un ērti savienot. Šādu cauruļu izmantošana konstrukcijās dod iespēju īstenot sarežģītus arhitektūras risinājumus.
Pēc klienta pieprasījuma VM metāls speciālisti izveidoja konstrukciju un sagatavoja locītu armatūru. Konstrukcijā tika izmantota profila caurule 80x80x3, pie kuras tika metinātas ar lāzeru sagrieztas, 15 mm biezās plāksnes ar izklājumu 350×290. Tika urbti nepieciešamie caurumi. Pēc tam konstrukciju no profila caurulēm un plāksnēm ka arī locītu armatūru pārklāja ar cinku. Piegāde klientam tika veikta ar kravas automašīnu.
Kompānija VM metāls piedāvā dažādas sarežģītības metālu izgatavošanas pakalpojumus. Piedāvājam armatūras locīšanas pakalpojumus par pieņemamām cenām. Pie mums Jūs varat arī iegādāties visāda veida metāla izstrādājumus. Mūsu menedžeris precīzi un ātri aprēķinās izdevumus. Mēs nodrošinājām piegādi visā Latvijas teritorijā. Ja rodas jautājumi par metāla iegādi, lūdzu, sazinieties ar menedžeri pa tālruni, vai rakstiet čatā un uz e-pastu.