Viens no mūsu klientiem, saņemot konsultāciju pie mūsu speciālista, pasūtījis HEB 200 sijas. “VM mētals” speciālists ir ieteicis tieši šo sijas tipu, jo salīdzinājumā ar citām sijām, HEB tērauda sija  ir vismasīvākā un spēj nodrošināt lielāko stiprību. Klients izvēlējās HEB 200 siju, lai to izmantotu kā nesošās konstrukcijas sastāvdaļu. Viņam bija svarīgi nodrošināt konstrukcijas drošu izmantošanu. Galvenās HEB 200 sijas priekšrocības ir tā īpašā stingrība un spēja izturēt lielas slodzes. Šī sija uzņem lielāko daļu slodzes uz sevi un nodrošina paredzēto nestspēju.

Klientam bija nepieciešamas noteikta izmēra HEB 200 sijas. Mūsu darbinieki ar lentzāģi sagriezuši sijas pēc  nepieciešamajiem izmēriem. Siju piegādi klientam nodrošinājām ar divpadsmit metru garu mašīnu ar manipulatoru. Objektā, izmantojot manipulatoru, izkraujam sijas vajadzīgajā augstumā. Lai nekavētu piegādi, fotogrāfijas tika uzņemtas, atrodoties ceļā.

“VM metāls ” uzņēmuma mājas lapā Jūs varat atrast daudz informācijas par HEB tērauda sijām. Kompānija “VM metāls” piedāvā visu izmēru HEB tērauda sijas. Mūsu konsultanti palīdzēs atrast un  izvēlēties nepieciešamos metāla izstrādājumus. Piedāvājam ātru piegādi visā Latvijā.