Mēs piedāvājam jums novērtēt metāla lokšņu izskatu pēc diviem dažādiem griešanas veidiem. Pirmajā fotoattēlā esošās loksnes tiek sagrieztas ar gāzi un malas tiek izkausētas, šādas loksnes tiek izmantotas biežāk, ja tās nebūs redzamas pēc darbu pabeigšanas objektā. Otrā fotoattēla ir ar plazmu sagrieztas loksnes, jo jūs varat redzēt, ka malas ir ļoti vienmērīgas, un jūs pat varat izmantot šīs loksnes telpu dekorēšanai.

Ja jums ir nepieciešams sagriezt metāla izstrādājumus pēc rasējuma, ievērojot izmērus, tad jūs varat izvēlēties visizdevīgāko metāla griešanas metodi. Gan griešana ar gāzi, gan plazmas griešana var būt piemērota jūsu projektam, tomēr ir svarīgi saprast atšķirības starp šiem metāla griešanas veidiem. Katram metāla griešanas veidam ir savas priekšrocības, taču ir arī trūkumi, kas jāapzinās.

Izmantojot griešanu ar gāzi, var sagriezt ļoti biezu metālu. Griešanas ar gāzi trūkums ir tāds, ka to var izmantot galvenokārt oglekļa tērauda, mazleģētā tērauda un čuguna griešanai. Taču ne visus metālus var precīzi sagriezt, izmantojot gāzes griešanu, un šī griešanas metode ir arī lēnāka, salīdzinot ar plazmas griešanu.

Izmantojot griešanu ar plazmu var sagriezt metāla loksnes, nodrošinot tiem līdzenu griezuma virsmu.
Karstas plazmas gāzes strūkla ātri un precīzi sagriež metālu. Griešana ar plazmu sniedz plašas iespējas metāla detaļu izgatavošanas dažādībā ģeometrisko formu izvēles ziņā. Šī tehnoloģija ļauj kvalitatīvi izgatavot sarežģītas formas detaļas. Sagriezt metālu ar plazmu ir daudz ātrāk nekā ar gāzi, un minimālais griezuma platums var būt līdz 0,5 mm. Izmantojot plazmas griešanu, diemžēl nav vēlams griezt metālus, kuru biezums pārsniedz 50 mm. Jūs varat apstrādāt jebkuru metālu – melno, krāsaino un leģēto. Atkritumu daudzums būs minimāls.

Kompānija “VM metāls” piedāvā saviem klientiem dažādus metāla griešanas veidus. Mēs sagatavosim klientam vajadzīga izmēra metāla izstrādājumus.