Nesen viens no mūsu klientiem pasūtījis karstumizturīga tērauda katla izgatavošanu. Karstumizturīgu tēraudu izmanto tādu detaļu ražošana, kuras tiek pakļautas ievērojamām slodzēm, vibrācijām, augstai termiskai ietekmei un agresīvas vides ietekmei. Piemēram, pie šādiem izstrādājumiem pieder: krāsnis, kamīni, katli un metāla dūmvadi, turbīnas, kompresori.
Karstumizturīgs tērauds ir metālu sakausējums, kas ir izturīgs pret virsmas koroziju gāzes vidē, ja temperatūra ir augstāka par 550 ° C. Karstumizturīgs tērauds saglabā savu struktūru augstas temperatūras ietekmē, nebojājas un nepakļaujas deformācijai. Neraugoties uz pastāvīgo negatīvo ietekmi, karstumizturīgais tērauds saglabā savas sākotnējās īpašības.
Mūsu speciālisti īsos termiņos izgatavoja klientam katlu no karstumizturīga tērauda. Izmantoja 10 mm, 15 mm un 20 mm biezas detaļas. Pasūtījums tika pabeigts laikā, un katls jau ir piegādāts un uzstādīts jaunajā mājā.

Ja jums ir jautājumi par tērauda iegādi, lūdzu, zvaniet: +371 26 73 73 12 vai rakstiet uz mūsu e-pastu: info@visimetali.lv. Varat arī uzdot jautājumu, izmantojot čatu vai noklikšķinot uz pogas “Pasūtīt produktu”