Cinkošanas tehnoloģija sastāv no tērauda cauruļu pārklāšanas ar plānu cinka kārtu gan iekšpusē, gan ārpusē. Cinka pārklājumam ir gaiša nokrāsa, kuru bieži sauc par “balto rūsu”. Cauruļvada kalpošanas laiks ir atkarīgs no cinka pārklājuma biezuma un kvalitātes.

Cinkotas caurules ir aizsargātas no oksidācijas, kuras dēļ parādās rūsas un iznīcina neapstrādātu dzelzi. Tāpēc cinkošana pagarina metāla cauruļu kalpošanas laiku. Cinkotām caurulēm ir augsta izturība pret  mehāniskajiem bojājumiem. Cinkotas caurules nemaina savu izmēru, neplaisā no aukstuma iedarbības un nepaplašinās no karstuma iedarbības.

Ņemot vērā iepriekš minēto klients pasūtījis cinkotas profila caurules un u-profilus. Pasūtījumā bija šādas pozīcijas: U-profils 40x40x40x3, 60x60x60x3, Profila Caurule 60x60x3. Visas tas pozīcijas bija nocinkotas un piegādātas klientam. Piegādi organizējām ar kravas automašīnu ar bortiem.

SIA “VM metāls” piedāvā dažāda izmēra cinkotas profila caurules. Mēs organizēsim ērtu un izdevīgu piegādi. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums ar cinkotu cauruļu izvēli un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.