Katru dienu mēs nosūtam klientiem visdažādākos pasūtījumus. Gandrīz katrā otrajā pasūtījumā ietilpst melnā metāla, alumīnija un nerūsējošā tērauda metāla loksnes. Neatkarīgi no tā, no kura metāla ir izgatavota loksne, mēs to varam sagriezt vajadzīgajā izmērā.

Karsti velmētas tērauda loksnes izmanto mašīnbūvē, rūpnieciskajā ražošanā un celtniecībā. Auksti velmētas tērauda loksnes tiek izmantotas objektu ārējai apdarei un kā dekora elementi. Metāla loksnes plaši izmanto dažāda veida metāla konstrukciju, kuģu, automašīnu, žogu un reklāmas stendu būvniecībā.
Alumīnija loksnes ir ļoti plastisks materiāls. No tiem var izgatavot jebkuras sarežģītības izstrādājumus. Alumīnija loksnes izmanto saldēšanas, autobūves, celtniecības un pārtikas rūpniecībā un lai izveidotu dažādas detaļas. Tas paredzētas arī interjera elementu izveidei.

Uzņēmums VM metāls piedāvā jums iegādāties augstas kvalitātes metāla loksnes par izdevīgam cenām. Jūs jebkurā laikā varat atsūtīt mums sarakstu ar nepieciešamajām metāla loksnēm, norādot biezumu un izklājumu.