+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

METĀLA TIRDZNIECĪBA

Sia “VM metāls” nodarbojas ar metāla tirdzniecību un piedāvā saviem klientiem metālizstrādājumus no Eiropas un NVS valstīm. Pie mums var iegādāties:

*Pēc pieprasījuma varēsim arī piedāvāt alumīniju, bronzu vai misiņu.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties nepieciešamas metāla pozīcijas, aprēķināsim izdevīgākas cenas, ātri sagriezīsim un ja vajadzēs arī nokārtosim piegādi.
Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, vai WHATSAPP Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.


Mūsu klienti parasti ir lieli celtniecības uzņēmumi un individuāli būvnieki. Metālā tirdzniecībā lielāks pieprasījums ir uz armatūru un dažādam metāla detaļām ēku karkasu izveidei, kā arī sijām un u-profiliem. Veiksmīgi strādājot metāla tirdzniecības jomā, SIA “VM metāls” ir ieguvis labas biznesa attiecības ar vadošajām Eiropas un NVS valstu metalurģijas rūpnīcām. Pateicoties ilggadējai sadarbībai ar metalurģijas uzņēmumiem, mums ir iespēja īsā laikā piegādāt vajadzīgās tērauda markas un vajadzīga apjoma metālu. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti var piedāvāt dažādu tērauda marku un izmēru metālu, pat ļoti rētas pozīcijas. Piedāvājam saviem klientiem arī metālizstrādājumu griešanas un locīšanas pakalpojumus, kā arī organizējam metāla piegādi un izkraušanu. Mēs uzskatam ka metāla tirdzniecība tas ir māksla, jo vienmēr nepieciešams uzturēt tādu līmeni, lai katrs klients būtu apmierināts.

Ja ir nepieciešams izgatavot kādu metāla konstrukciju, droši sūtiet rasējumu, palīdzēsim.

Svarīgas nianses!

1. Griešana. Parasti solis ir ap 6m, bet sagriezt varēsim jebkurā izmērā, kaut vai pa pusmetram.

2. Tērauda marka. Ir ļoti svarīgi noskaidrot, kāda tērauda marka ir nepieciešama, jo, pasūtot un sagriežot neatbilstošas tērauda markas metāla izstrādājumu, nevarēsiet to lietot.

3. Piegāde. Ja garums ir līdz 6m, un svars ir līdz 1.5 tonnām, varēsim veikt piegādi ar kravas busu, tas bus vislētākais variants, ja virs 1.5 tonnām, tad atvedīsim un izkrausim ar manipulatoru. Varēsim arī piegādāt 12m sijas.

4. Svars. Lai pareizi aprēķināt nepieciešamo metāla izstrādājuma svaru izmantojiet mūsu ērto METĀLA KALKULATORU  caur kuru Jūs uzreiz varesiet nosūtīt mums pieprasījumu ar pareizo svaru.

5. Sadarbība. Mūsu panākumu atslēga ir vienmēr apmierināti klienti, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums visos jautājumos saistībā ar metāla tirdzniecību.

6. Dokumentācija. Sagatavosim CE 3.1 sertifikātus un deklarācijas uz jebkuru metāla pozīciju.