+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

Locīta armatūra

Par armatūras locīšanu var nosaukt metāla stieņu formas maiņu ar mehāniskas deformācijas palīdzību. Locīta armatūra tiek izmantota dažādu konstruktīvu elementu - montāžas cilpu, profilu, statņu, skavu, āķu un citu elementu izveidei.
Locīt var tikai metāla armatūru. Armatūras locīšanai izmanto speciālas locīšanas iekārtas. Izmanto gan manuālās, gan automātiskās locīšanas iekārtas. Automātiskajās ierīcēs var locīt armatūru ar 6 –12 mm diametru, bet ierīcēs ar rokas vadību var locīt armatūru ar 6 –32 mm diametru. Locīta armatūra bieži tiek izmanto dažādu metāla konstrukciju vai pamatu, kā arī dažādu karkasu būvniecībā.
Ja Jums ir projekts ar locīto armatūru, droši sūtiet to mums, palīdzēsim saprast kādu armatūru vajadzēs un cik daudz.

Svarīgi: rasējumam ar locīto armatūru vienmēr ir jābūt pēc iespējas precīzākam, jāpārbauda katru malu un jāredz vai tas ir ārējie izmēri.

Apjoms: daudzumam nav nozīmes, īstenosim objektu ar jebkuru svaru un sarežģītību.

Piegāde: Nelielo apjomu varēsim piegādāt ar kravas busu, ja apjoms ir lielāks, veiksim piegādi ar izkraušanu.

Kompānija SIA "VM metāls" piedāvā plašu locītas armatūras klāstu. Pie mums Jūs varat iegādāties kvalitatīvu locītu armatūru par pieejamam cenām. Mēs pieņemam pasūtījumus locītas armatūras ražošanai pēc standartiem, izmēriem un formas un arī atbilstoši klienta rasējumam.
Zvaniet vai rakstiet mūsu menedžeriem, viņi konsultēs Jūs un palīdzēs noformēt pasūtījumu.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas visos jautājumos, kas saistīti ar armatūras locīšanu un tirdzniecību. Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.