+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

U-Profili

U-profils ir U-veida metāla izstrādājumi, ko plaši izmanto būvniecībā. Pateicoties to formai un izturībai, u-profili bieži tiek izmantoti kā balsta elementi. U-Profils palielina konstrukcijas stingrību, kā arī uzlabo stabilitātēs raditājus, būtiski samazinot konstrukcijas svaru.

Tāpat kā tērauda sijas, U-profili tiek izgatavoti no divām tērauda markām – parastās - S235/S275 un paaugstinātas izturības - S355.

U-profilu standarta garums – L 12,1 m. Ja nepieciešams, varam piedāvāt arī nestandarta garuma tērauda U-profilus.

Pateicoties tam kā U-profilus izmanto kā nesošos elementus, tiem tiek veikta obligātā Eiropas sertifikācija par pieļaujamo nestspēju.

U-profils ir viens no vispieprasītākajiem tērauda izstrādājumiem, ko izmanto visdažādākajās celtniecības jomās.

Svarīgas nianses!

1. Griešana. Ir svarīgi izvēlēties U profilus maksimāli rūpīgi – kļūdu gadījumā iegādātais izstrādājums nebūs derīgs paredzētajai lietošanai.

2. Tērauda marka. Vienmēr pārbaudiet, kāda tērauda marka ir paredzēta projektā.

3. U profila tips. Pārbaudiet platumu, biezumu un slodzi pēc mūsu tabulām.

4. Iekšējais šķērsgriezums. Bieži vien svarīga nozīme ir iekšējam attālumam starp plauktiem. Arī to varat noskaidrot mūsu tabulā.

Turpinājumā varat pārbaudīt tabulas un rasējumus. Ņemiet vērā: veiksmīga sadarbība ir mūsu panākumu atslēga.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas visos jautājumos, kas saistīti ar U-profilu tirdzniecību. Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.