+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

Locīšana

Piedāvājam lokšņu un armatūras locīšanu.

1. Lokšņu locīšana.
Metāla lokšņu locīšana ir tehnoloģiskais process, ar kurā palīdzību nepieciešamo sagatavi iegūst no metāla loksnes. Šādai sagatavei nebūs nekādu šuvju un citu savienojuma pazīmju. Izmantojot metāla locīšanu, Jūs varat iegūt kvalitatīvus un drošus izstrādājumus. Sagataves var izgatavot vajadzīgajā izmērā, formā un ar lielu precizitāti. Piedāvājam lokšņu ar biezumu līdz 4 mm locīšanu nepieciešamajā leņķī. Sūtiet mums savus rasējumus un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.

2. Armatūras locīšana.
Nepieciešamība pēc locītas armatūras rodas tāpēc ka armatūru bieži izmanto lai izveidotu dažādas formas metāla konstrukcijas. Locītu armatūru var iegūt, izmantojot speciālas tehniskas iekārtas.
Locītu armatūru izmanto dažādu armatūras karkasu celtniecībā, saliekamā un monolītā būvniecībā, kā  arī akmens mūra armēšanā. No locītas armatūras taisa gatavus režģus, nožogojumu elementus un vārtus. Pasūtot armatūras locīšanu mūsu uzņēmumā Jūs saņemsiet labi izgatavotu, pilnībā atbilstošu nepieciešamajiem izmēriem vai rasējumam izstrādājumu.
Piedāvājam armatūras 6 līdz 25 mm diametrā locīšanu. Aprēķinam ir nepieciešami rasējumi – atsūtiet tos mums, lai saņemtu izdevīgu piedāvājumu.

Mēs apstrādājam un izpildām pasūtījumus ļoti īsā laikā.

Mājas lapā www.visimetali.lv var atrast daudz informācijas par metālizstrādājumiem un metāla lietošanu būvniecībā.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas visos jautājumos, kas saistīti ar lokšņu un armatūras locīšanu. Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.