+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

Metāla griešana

Kompānija "VM metāls" piedāvā saviem klientiem dažādus metāla griešanas veidus. Mēs sagatavosim klientam vajadzīga izmēra metāla izstrādājumus. Izvēloties metāla griešanas pakalpojumu, klients ietaupa savu laiku, jo viņam nevajadzēs sagriezt metālu savā būvobjektā.  Ar metāla griešanu var:  izgatavot vajadzīgās formas un izmēra izstrādājumus, izgatavot nestandarta detaļas, realizēt ar atkritumiem nesaistītu ražošanu. Ir divi galvenie metāla griešanas veidi – mehāniskais un termiskais. Mēs piedāvājam četrus  izstrādājumu griešanas veidus:

  1. Griešana ar gāzi. Vislētākais griešanas veids, tomēr griezuma malas sanāk nelīdzenas, tāpēc šo griešanas metodi parasti izmanto tad, ja izstrādājumu ir paredzēts iemūrēt betonā vai ir iespējams malas nolīdzināt ar leņķa slīpmašīnu.
    Gāzes griešanas priekšrocības ir: iespēja sagriezt liela biezuma metāla loksnes, iespēja veikt nevienmērīgas formas griezumus, griešanas ātrums, apstrādes izmaksu un to kvalitātes optimāla kombinācija. Vienīgais gāzes griešanas (izmantojot propānu) trūkums ir tas, ka to var izmantot tikai noteiktu veidu metāla griešanai.
  1. Griešana ar zāģi. Šī griešanas metode ir nedaudz dārgāka, taču izstrādājumu malas sanāk ļoti līdzenas, ļaujot tos izmantot kā ārējos elementus vai savienošanai.
    Griešana ar zāģi ļauj sagriezt izstrādājumus bez raupjumiem. Izstrādājumus var sagriezt precīzos izmēros un noteiktā leņķī. Ar zāģa palīdzību Jūs varat sagriezt jebkura veida profilus. No šādas griešanas nav daudz atkritumu. Griežot ar zāģi, metāls nepārkarst un nedeformējas.
  1. Griešana ar plazmu. Griešana ar plazmu tiek uzskatīta par modernu un kvalitatīvu metāla termiskās griešanas metodi. Metāla griešanas ātrums ar plazmu ir ļoti ātrs. Tā ir precīza griešanas metode, ko parasti izmanto atšķirīga biezuma lokšņu griešanai. Malas sanāk  maksimāli līdzenas un ar minimālām atkāpēm.
  1. Griešana ar lāzeru. Visprecīzākā griešanas metode: tiek iegūtas maksimāli līdzenas loksnes bez atkāpēm. Šī metode tiek uzskatīta par universālu: izmantojot lāzeru, Jūs varat sagriezt visus metālus un sakausējumus, piemēram, tēraudu, alumīniju un nerūsējošo tēraudu. Izstrādājumi un sagataves apstrādes laikā netiek deformēti, jo materiālam nepielieto mehānisko spiedienu. Griešana ar lāzeru ļauj ražot sarežģītas formas izstrādājumus. Tā kā griešana ar lāzeru tiek veikta pēc rasējumiem, kurus apstrādā ar īpašu datorprogrammu, atkritumu nav daudz. Bet tomēr šī ir visdārgākā griešanas metode, ko biežāk izmanto dažādu detaļu ražošanā.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas visos jautājumos, kas saistīti ar metāla griešanu. Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.