+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

Saliktās kravas

vm-karte

Katru nedēļu no mūsu noliktavas izbrauc kravas automašīnas ar saliktām kravām, šis piegādes veids ļauj samazināt klienta piegādes izmaksas un nereti pasūtījumu saņemt bez maksas.

Virzienu saraksts, kuros regulāri kursē mūsu pārvadātāji:

1. Rīga-Jūrmala-Tukums-Talsi-Ventspils
2. Rīga-Jelgava-Saldus-Kuldīga-Liepāja
3. Rīga-Ogre-Aizkraukle-Jēkabpils-Daugavpils
4. Rīga-Sigulda-Cēsis-Valmiera-Valka
5. Rīga-Ādaži-Saulkrasti-Salacgrīva-Ainaži

Jāatzīmē, ka, ja piegādes vieta atrodas mazpilsētā, mēs tik un tā varēsim veikt piegādi pa ceļam. Nosūtiet nepieciešamo pozīciju sarakstu un piegādes adresi uz info@visimetali.lv, mēs sagatavosim labāko piedāvājumu. Jautājumu gadījumā zvaniet pa tālruni +371 26737312.

Svarīgas nianses!

1. Griešana. Parasti solis ir ap 6m, bet sagriezt varēsim jebkurā izmērā, kaut vai pa pusmetram.

2. Tērauda marka. Ir ļoti svarīgi noskaidrot, kāda tērauda marka ir nepieciešama, jo, pasūtot un sagriežot neatbilstošas tērauda markas metāla izstrādājumu, nevarēsiet to lietot.

3.Piegāde. Ja garums ir līdz 6m, un svars ir līdz 1.5 tonnām, varēsim veikt piegādi ar kravas busu, tas bus vislētākais variants, ja virs 1.5 tonnām, tad atvedīsim un izkrausim ar manipulatoru. Varēsim arī piegādāt 12m sijas.

4.Svars. Lai pareizi aprēķināt nepieciešamo metāla izstrādājuma svaru izmantojiet mūsu ērto METĀLA KALKULATORU  caur kuru Jūs uzreiz varesiet nosūtīt mums pieprasījumu ar pareizo svaru.

5.Sadarbība. Mūsu panākumu atslēga ir vienmēr apmierināti klienti, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums visos jautājumos saistībā ar metāla tirdzniecību.

6.Dokumentācija. Sagatavosim CE 3.1 sertifikātus un deklarācijas uz jebkuru metāla pozīciju.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas visos jautājumos, kas saistīti ar metāla tirdzniecību. Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.