Mūsu speciālisti nesen veiksmīgi izpildījuši kārtējo melna metāla piegādes pasūtījumu. Pasūtījumā bija iekļautas šādas pozīcijas: Sijas: HEB 400, HEB 450, HEB 500, Armatūra: 8 mm, 10 mm, 12 mm, 20 mm, 25 mm, 28 mm, U-profils: UPN 200. S355 un B500B tērauda markas. Kopējais pasūtījuma svars bija 17 tonnas. Piegāde tika veikta ar platformu, bez manipulatora.

Pie melnajiem metāliem pieskaita tādus materiālus kā tērauds, dzelzs, čuguns, kā arī dažādus dzelzs sakausējumus. Vispieprasītākais melnā metāla veids ir dzelzs. Pie melnajiem metāliem pieder arī mangāns un dažreiz arī hroms. Melnie metāli veido vairāk nekā 90% no kopējā metālu apjoma, ko izmanto ekonomikā. Pamatdaļu no tiem veido dažādi tēraudi.

Melno metālu izmantošana
Melno metālu aktīvi izmanto mašīnbūves, dārzkopības produkcijas un datortehnikas ražošanā. Melnais metāls tiek lietots tādās jomās kā automobiļu būve, dzīvokļu un komunālā saimniecībā, dažādu metāla konstrukciju izgatavošanā, tādu objektu veidošanā kā sporta zāles, segtu tirgu, tirdzniecības centru būvniecībā. Mēs piedāvājam melna metāla plašu sortimentu: metāla armatūru, metāla caurules, metāla sijas, metāla loksnes, švellerus un citus izstrādājumus.