Pirms pāris nedēļām ar mums sazinājās klients lai pasūtīt lokšņu metālu. Klientam steidzami bija nepieciešams metāls. Tās pašas dienas vakarā klients samaksāja, un nākamajā rītā mēs jau piegādājām pasūtījumu.
Lokšņu metāls tiek izmantots būvniecībā, mašīnbūvē, visdažādāko konteineru un tvertņu ražošanā. Lokšņu metāls ir izturīgs materiāls, kuru ir viegli apstrādāt, pateicoties tā elastībai. Rievotas metāla loksnes, pateicoties tās nelīdzenajai virsmai ļoti bieži izmanto kā anti-slīdošo pārklājumu. Šīs metāla loksnes ir neaizstājamas būvniecībā, kuģu būvē un lidmašīnu konstrukcijās. Rievotas metāla loksnes labi iztur mehānisku nodilumu.
Mūsu klienta pasūtījumā bija iekļauts: 1) gludas metāla loksnes ar izklājumu 1500×3000, biezumu 3 mm, tērauda kategoriju S235, svaru 9,6 tonnas. 2) Rievotas metāla loksnes ar izklājumu 1500×6000, biezumu 3 mm, tērauda kategoriju S235, svaru 2,5 tonnas.
Krava tika nogādāta objektā un izkrauta, izmantojot manipulatoru.
Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes rievotas un gludas metāla loksnes, ar visiem nepieciešamiem Eiropas kvalitātes sertifikātiem