+371 26737312, +371 27051515 info@visimetali.lv Krustpils iela 35 9-17

Metāla Loksnes Domex

Metāla loksnes Domex tas ir augstas kvalitātes un paugstinātas stiprības metāls, kas ir neaizvietams priekš metālapstrades.

Augstas kvalitātes Domex tērauda ražošanai nepieciešamas augstas kvalitātes izejvielas un materiāli.
Tērauda ražošanā izmantotajai rūdai jābūt bez piemaisījumiem.
Lai iegūtu augstas kvalitātes tēraudu, ražošanā tiek izmantotas visaugstākās leģēšanas un piemaisījumu koncentrācijas samazināšanas tehnoloģijas, augstas kvalitātes tīrīšana ar izdedžiem.

Domex tērauds tiek izmantots mašīnbūvē un jo īpaši tiek izmantots šasijas daļu, celtņu un automašīnu virsbūvju ražošanai.
Tur, kur svaram nevajadzētu būt lielam, un stiprībai jābūt lielākai, tiek izmantoti Domex auksti veidoti tēraudi.

Mūsu kompānija piedava Domex loksnes ar tērauda markam S240 un S355. Zvaniet: +371 26737312, Rakstiet: info@visimetali.lv, Brauciet ciemos: Krustpils iela 35.

Svarīgas nianses!

1. Griešana. Metāla loksnes var griezt ar gāzi, zāģi, leņķa slīpmašīnu, plazmu vai lāzeru. Griešana ar gāzi ir vislētākais variants, taču malas tiks apkausētas. Zāģis un leņķa slīpmašīna ļauj iegūt taisnus griezumus, taču tas izmaksā dārgāk un nav tik precīzi kā ar plazmu vai lāzeru. Griešana ar plazmu un lāzeru ir visprecīzākā griešanas metode, taču arī visdārgākā.

2. Tērauda marka. Metāla loksnes ar 0,5‒1,5 mm biezumu parasti ir auksti velmētas. BC01 kategorijas tēraudu biežāk izmanto durvju izgatavošanai un mašīnbūvē, jo atklātā vidē tās ātri rūsē. Karsti velmētas S235 markas tērauda loksnes ar biezumu no 2 mm ir noturīgākas pret ārējo faktoru iedarbību. Ja nepieciešams, varam piedāvāt arī vēl izturīgāku S355 markas tērauda loksnes ar biezumu no 4 mm.

3. Lokšņu locīšana. Ja ir nepieciešama lokšņu locīšana, atsūtiet mums savus rasējumus un pacentīsimies veikt to precīzi un ātri.